O firmie > O firmie

O firmie

 

Naszym sukcesem jest wkład w Twój Biznes w Polsce i nie tylko

Mentee Sp. z o.o. utworzyli specjaliści rynku IT i biznesu w Polsce. W bardzo szybkim tempie serwisy internetowe obsługiwane przez Mentee Sp. z o.o. zyskały ogromną popularność, czego wynikiem było nawiązanie współpracy z bardzo dużą grupą Klientów.

W perspektywie 5 lat, firma stała się znaczącym dostawcom usług internetowych w Polsce i na dzień dzisiejszy zaufało nam wielu zadowolonych Klientów. Z czasem poszerzyliśmy naszą działalność również o usługi telekomunikacyjne, w szczególności faksy i wykorzystanie technologii VOIP.

Wprowadzamy innowacyjne usługi takie jak fax internetowy i VoIP, aby kompleksowo wspierać Twój biznes.

Dzięki rozwojowi naszego portfela produktowego, możemy zaproponować usługi, których jakość jest wyższa niż faks Canon, fax Panasonic, fax Philips. Jednocześnie nasze usługi współpracują i są w pełni kompatybilne z urządzeniami fax typu: Canon, Philips, Panasonic, SHARP, XEROX. Również faksy Toshiba, MINOLTA, OKI są zgodne z naszą usługą, dzięki pełnej implementacji protokołu komunikacji faksowej.

Jesteśmy sprawdzonym partnerem w biznesie.Nasza decyzja o zaangażowaniu w świadczenie usług faksu internetowego, ma na celu dostarczenie Klientom usług, które będą ułatwiać prowadzenie ich działalności. Jednocześnie, jak możecie się Państwo przekonać, wprowadzamy wciąż nowe funkcjonalności, dzięki czemu nasze faksy i inne usługi, pozostają w ścisłej czołówce jeśli chodzi o poziom technologii i spełnianych funkcji.Logowanie Zaloguj

Zaufali nam