MultiFax > Opis usługi

Opis usługi

 

Faks internetowy MultiFax jest nowatorską usługą działającą na styku publicznej sieci telekomunikacyjnej (PSTN) oraz nowoczesnych rozwiązań informatycznych.

Jak działa MultiFax?

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii usługa MultiFax pozwala na wysyłanie i odbieranie korespondencji faksowej tak łatwo jak korespondencji email, bezpośrednio ze swojego programu pocztowego lub strony www. Zobacz jak to się robi.

Jakie jeszcze korzyści daje MultiFax:

MassFax - faks dla wymagających
  • dzięki zastosowaniu technologii MassFax możesz w banalny sposób wysyłać tysiące spersonalizowanych faksów. Proces wysłania kilku czy kilkunastu tysięcy faksów zajmie Państwu tylko kilka minut.
  • łatwo sprawdzić w przypadku wątpliwości, czy określony dokument fax został wysłany i czy został doręczony na faks odbiorcy

Dostępność usług faksowych - MultiFax

  • Państwa fax nigdy nie odpowiada wysyłającemu sygnałem zajętości,
  • Państwa fax jest zawsze gotowy do wysłania wiadomości, bez względu na to w jakiej części świata się Państwo znajdujecie,
  • otrzymane przez Państwa wiadomości fax są zawsze gotowe do odczytania, zawsze dostępne z każdego miejsca na świecie.

Bezpieczeństwo faksu MultiFax

  • w przeciwieństwie do faksu tradycyjnego, poufna korespondencja trafia bezpośrednio do rąk docelowego odbiorcy, bez możliwości zapoznania się z treścią osób trzecich,
  • komunikacja pomiędzy systemami faksowymi a skrzynką odbiorczą Klienta odbywa się za pośrednictwem bezpiecznego protokołu szyfrowania SSL.

Najlepszym sposobem na przekonanie się o funkcjonalności usługi jest jej przetestowanie, w związku z czym zapraszamy do bezpłatnego testu.

Zapraszamy do zapoznania się z opisem rozszerzonym usługi MultiFax

Logowanie Zaloguj

Zaufali nam