Pomoc > Jak odebrać fax?
Pomoc
Jak odebrać fax?
Jak wysłać fax?
Masowa wysyłka faksów
Kreator PDF
Zapytaj
Regulamin
FAQ

Jak odebrać fax?

Odbiór faksów równie łatwy, jak korespondencji email

MultiFax - wysyłanie faxów to łatwe jak wysłanie emaila

Jedynym warunkiem odbierania faksów poprzez MultiFax jest dostęp do Internetu, dowolnie wskazany adres email oraz program komputerowy odczytujący pliki w formacie PDF.

Aby otrzymać fax, nie trzeba nic instalować ani dodatkowo konfigurować. W ramach usługi Użytkownik wybiera swój własny 9-cio cyfrowy, stacjonarny numer telefoniczny będący niezależną, wirtualną linią faksową.

Twój numer faxu nie jest nigdy zajęty.

Wykorzystywana przez nas autorska technologia, umożliwia jednoczesne przyjmowanie na skrzynkę email w tym samym czasie wielu połączeń faksowych z wykorzystaniem jednego numeru telefonu. Takie rozwiązanie sprawia, iż numer MultiFax nigdy nie jest zajęty, dzięki czemu możliwe jest odbieranie kolejnych dokumentu bez oczekiwania na zakończenie aktualnie trwającego procesu.

W efekcie jeżeli ktoś wyśle fax (z urządzenia tradycyjnego) na numer MultiFax, dokument dotrze w czasie rzeczywistym na wskazane skrzynki email bez jakiegokolwiek udziału człowieka.

Zarządzanie usługą w pełni poprzez Panel Klienta MultiFax.

Po otrzymaniu faksu to Użytkownik zdecyduje, czy otrzymany dokument wydrukować, zapisać i zarchiwizować na dysku twardym komputera, przesłać dalej lub po prostu usunąć.

Użytkownik, jako administrator usługi, może nią w sposób płynny zarządzać i dowolnie, w zależności od potrzeb, ustawiać adresy email do odbioru faksów - wystarczy wprowadzić nowe adresy w Panelu Klienta MultiFax (Usługi -> Faxy -> Ustawienie faxu -> Adresy email) i zatwierdzić dokonaną zmianę w konfiguracji.

A może potrzebujesz wyjątkowego rozwiązania?

Numerację MultiFax udostępniamy aż w 43 strefach numeracyjnych w Polsce. Zapraszamy do rozmowy, na temat możliwych zastosowań usługi w Państwa Biznesie.

A może chcieli by Państwo posiadać numer we wszystkich strefach numeracyjnych na obszarze Państwa działalności lub połączyć wiele skrzynek faksowych z systemem zapowiedzi głosowych i telefonią internetową? Oczywiście z MassFax to możliwe!
We Współpracy z naszymi partnerami uruchomiliśmy już całoroczny serwis informacji faksowej, zadbaliśmy o obsługę Działu Obsługi Posprzedażnej w dużej korporacji produkcyjnej. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i ciekawe wyzwania. Prosimy o kontakt z naszym Konsultantem.


Logowanie Zaloguj

Zaufali nam